بخش اول

در وارد کردن اطلاعات از جمله شماره تلفن دقت لازم را داشته باشید،

قبل از خرید از ادرس و کشور اکانت خود مطلع شوید و بعد اقدام به خرید کنید امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد.

خریدار میبایست در هنگام خرید، بسته مورد نظر خود را بدقت انتخاب کند زیرا کلیه مسئولیت این انتخاب بر عهده خریدار می باشد.

امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست. .

از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذوریم. خرید برای افراد زیر ۱۸ سال تنها با هماهنگی والدین محترم آنها صورت میگیرد در صورت بروز تخلف تمامی عواقب آن بر عهده خریدار و والدین ایشان می باشد

بخش دوم

بخش دوم

مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

اگر گیفت کارت خریداری شده استفاده شده باشد مشترک ملزم است به اپل، گوگل و یا شرکت مربوطه ایمیل زده و تاریخ استفاده گیفت کارت مشخص شود.

اگر تاریخ استفاده قبل از خرید شما از سایت باشد گیفت کالا پاسخگو شماست، لازم بذکر است این استعلام چند روز کاری زمان میبرد.

به علت تعدد تماس مشتریان و سهولت در انجام کار برای رفع مشکلات از طریق تلگرام خط پشتیبانی در تماس باشید.

بخش سه

جهت تماس تلفنی با خط دفتر و پشتیبانی فقط در ساعات اداری پاسخگو می باشیم و ساعات غیر اداری فقط از طریق و تلگرام خط پشتیبانی پاسخگوی شماییم.

با توجه به اینکه حق اعمال تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه گیفت کالا محفوظ می باشد لذا خریداران محترم ملزم به مطالعه این بخش قبل از خرید می باشند.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اف ایکس شارژ از سوی کاربر است.