فرم ثبت نام:

اسکن کارت ملی
اسکن کارت بانکی
درخواست نامه

توجه:

لطفا موقع پر کردن فرم ثبت نام به موارد زیر دقت نمایید:

 1. لطفا نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و درست مطابق کارت ملی خود وارد نمایید
 2. شماره ملی خود را صحیح و مطابق کارت ملی خود وارد نمایید
 3. شماره تلفن همراه و تلفن ثابت معتبر خودتان را وارد نمایید و منتظر تماس ما جهت احراز هویت و صحت سنجی اطلاعات ثبت شده خود باشید.
 4. شماره کارت بانکی که متعلق به خودتان می باشد را وارد نمایید، در صورت مغایرت مشخصات صاحب شماره کارت با مشخصات ثبت شده در سایت حساب کاربری شما تایید نخواهد شد.
 5. لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید.
 6. آدرس پستی و کد پستی معتبر خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
 7. یک عکس واضح و خوانا از کارت ملی خود را مطابق نمونه حداکثر با حجم ۲۰۰ کیلو بایت آپلود نمایید:
 8. یک عکس واضح و خوانا از کارت بانکی خودتان مطابق نمونه حداکثر با حجم ۲۰۰ کیلو بابت آپلود نمایید:
  (لطفا قسمت تاریخ اعتبار و cvv2 کارت بانکی خود را بپوشانید)
 9. متن درخواست زیر را در یک برگه نوشته و مطابق نمونه به صورت یک عکس سلفی به همراه کارت ملی و کارت بانکی خودتان برای ما ارسال نمایید:

متن درخواست:

اینجانب …. فرزند …. به شماره شناسنامه …. و شماره ملی …… صادره از … ضمن مطالعه و پذیرش قوانین حاکم بر سامانه اف ایکس شارژ قصد فعالسازی حساب کاربری خود را جهت خرید پریپید کارد ویا پیمیر و یا ووچر و یا کارت شارژ مجازی و یا گیف کارت و یا سایر خدمات اینترنتی سایت fxcharge.ir دارم.
طبق اطلاعیه های ارائه شده توسط مجموعه اف ایکس شارژ می دانم که افراد زیادی هستند که ممکن است با پیشنهاد پرداخت مبالغ مالی سنگین یا دروغ هایی همچون کاریابی یا نمایندگی شرکت خارجی از من درخواست فعالسازی حساب کاربری در این وب سایت را داشته باشند، اما بنده به هیچ عنوان چنین کاری را نخواهم کرد زیرا کاملاً توجیه شده و آگاه هستم که روش های کلاهبرداری با استفاده از هویت و مدارک شناسایی اینجانب چه عواقب خطرناکی می تواند برای بنده در بر داشته باشد لذا مسئولیت هرگونه سوء استفاده احتمالی همچون خرید با کارت های سرقتی، کلاهبرداری، پولشویی و سایر تخلفات دیگر از حساب کاربری فعال شده به نام بنده بر عهده اینجانب بوده و مسئولیت تمامی خریدهای انجام شده توسط حساب کاربری خودم را می پذیرم و حق هرگونه اعتراضی را نسبت به مجموعه سرویس دهنده از خود سلب می نمایم.

نام و نام خانوادگی و شماره ملی
امضا

فهرست